oddział główny: ul. Hallera 28

„Życie bez śmieci, czyli zero waste” – pogadanka edukacyjna
20 maja 2019
Główna Kluby i sekcje ul. Hallera 28 „Życie bez śmieci, czyli zero waste” – pogadanka edukacyjna

Życie bez śmieci - plakat - KopiaMiejski Dom Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach (dzielnica Burowiec) zaprasza 20 maja 2019 r. na „Życie bez śmieci, czyli zero waste” – pogadanka edukacyjna oraz warsztaty dla młodzieży i dorosłych.

Zajęcia bezpłatne.

Zapisy pod nr tel. 32/256 84 53.

W celu realizacji obowiązków wynikających z ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanym, dalej „RODO”, informujemy, że: Administratorem danych osobowych osób uczestniczących w wydarzeniach artystycznych jest Miejski Dom Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach, ul. Gen. Hallera 28, 40-321 Katowice.