Kid’s Team to katowicka grupa tańcząca Bboying (Breakdance), która istnieje od 2008 roku.
Nazwa była wybrana spontanicznie i miała zostać tylko na czas zawodów, ale po jakimś czasie przyjęła się i tak już zostało.
Od tego czasu tańczymy wszyscy razem, podróżujemy na zawody jak i pokazy po całej Polsce i Europie.
Jako grupa istniejemy już 5 lat, i pomimo młodego wieku wiele razy zdobywaliśmy czołowe miejsca na wielu imprezach.
Młodsi KIDS TEAM YOUNG
Kropel (Kamil Biecki)
Nudel (Bartłołomiej Jagodziński)
Wilczy (Krzysztof Drewke)
Jacek (Jacek Szymała)
Filip (Filip Danek)
Andrzej (Andrzej Korkus)
Kamil (Kamil Filipiak)
Kamil (Kamil Wojarski)
Starsi KIDS TEAM
Mario (Mariusz Cimander)
Tom (Tomasz Palus)
Brzoza (Adrian Brzeziński)
Zajęcia dla stałej grupy odbywają się: poniedziałki od 18.00 do 20.00 i w środy o 19:00 do 21:00 w sali nr 3 /parter/
UWAGA!!!!!
Chętnych do udziału w zajęciach dla początkujących prosimy o kontakt.
Minimalny wiek to 7 lat. Zapisy prowadzi trener grupy!!! Polecamy chętnym!!!
KONTAKT :
Zapraszamy do oglądania Naszych wideo na Naszym kanale youtube
http://www.youtube.com/mirasbreak
Jeżeli jesteś zainteresowany finansowym wsparciem utalentowanej grupy to skontaktuj się proszę z trenerem grupy !!!
W celu realizacji obowiązków wynikających z ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanym, dalej „RODO”, informujemy, że: Administratorem danych osobowych osób uczestniczących w tanecznych oraz ich opiekunów jest Miejski Dom Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach,
ul. Gen. Hallera 28, 40-321 Katowice, zwany dalej MDK.
TROFEA „The kids Team”
https://photos.app.goo.gl/XtRQmUOpRZrV36F72
Osiągnięcia od 2012r.
- Częstochowa – BITWA W ŚWIĘTYM MIEŚCIE 15-09-2012
I miejsce: kategoria junior Bartłomiej Jagodziński
II miejsce: kategoria starsza Mariusz Cimander
III miejsce: kategoria starsza Tomasz Palus
http://www.youtube.com/watch?v=RyMfxZ3Cz3M&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=gjA5Zxmc8Fk&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=ptON7jbrVDQ&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=5tB39mjj9D8&feature=relmfu
- Sosnowiec – UNDERGROUND BLOCK PARTY 28-09-2012
III miejsce : KIDS TEAM Tomasz Palus i Bartłomiej Jagodziński
- Będzin – HIP -HOP FEST 20-10-2012
III miejsce KIDS TEAM Mariusz Cimander i Bartłomiej Jagodziński
- Łomża – WIRUJĄCA STREFA 21-10-2012
III miejsce: kategoria junior Kamil Biłecki
- Bystrzyca Kłodzka – FRESH MOVES 23-11-2012
1/4 finału KIDS TEAM Adrian Brzeziński i Bartłomiej Jagodziński
- Częstochowa – BITWA W ŚWIĘTYM MIEŚCIE 24-11-2012
1/8 finału KIDS TEAM Kamil Biłecki i Bartłomiej Jagodziński
- Czechy Nachod – BBOY KILLZ 26-01-2013
I miejsce: kategoria junior Bartłomiej Jagodziński
http://www.youtube.com/watch?v=CdoEIO0vJ58&feature=youtu.be
- Radom – RADOMSKIE DWÓJKI 2-02-2013
I miejsce KIDS TEAM YOUNG Kamil Biłecki i Bartłomiej Jagodziński
BBOY IMPREZY – specjalna nagroda za najlepszego tancerza turnieju dla Bartłomieja Jagodzińskiego
- Częstochowa – FACE TO FACE 16-03-2013
II miejsce Mariusz Cimander
- Lipsko – BREAKING FLOOR 14-04-2013
kat. junior 1miejsc KIDS TEAM YOUNG Bartłomiej Jagodziński i Krzysztof Drewke
- Kraków –MONDAY BREAK 15-04-2013
junior 1 miejsce BBOY NUDEL
starsi ¼ finału MARIO i BRZOZA
- Sosnowiec – SILESIA FOR CETOWY 19-04-2013
I miejsce BBOY MARIO
- Katowice – Szopienicki „Mam talent”
I miejsce Kids Team
http://www.youtube.com/watch?v=pJYDRZc9Xpc&feature=youtu.be
- Wrocław – KONFRONTACJE 2013
- Częstochowa /Przystajń/ – Ogólnopolski Turniej Break Dance no limits day 25-05-2013
I miejsce KIDS TEAM (Brzoza & Tom) – kategoria 2 Vs. 2
I miejsce KIDS TEAM YOUNG – Bartłomiej Jagodziński – kategoria do 13 lat 1 Vs.1
II miejsce KIDS TEAM YOUNG – Krzysztof Drewke – kategoria do 13 lat 1
- Częstochowa – ARE YOUR READY FOR HIP HOP JAM 9-06.2013
I miejsce dla Bartłomieja Jagodzińskiego KIDS TEAM YOUNG – w kategorii break dance do 13 lat kids battle solo
II miejsce dla Filipa Danek KIDS TEAM YOUNG – w kategorii break dance do 13 lat kids battle solo
I miejsce Adrian Brzeziński KIDS TEAM – w kategorii break dance pow. 13 lat solo
- Słowacja /Liptowsky Hradok/– Eurocultured S3T Dance Competition 9-06.2013
I miejsce dla Bratłomieja Jogodzińskiego KIDS TEAM YOUNG – w kategorii do lat 11
II miejsc dla Kamila Biłeckiego KIDS TEAM YOUNG – w kategorii od 11 do 16 lat
- OSTRAWA – NATODAYS 21-09.2013
https://plus.google.com/photos/113515147378443230664/albums/5926156664471709425?banner=pwa&authkey=CIHN_L2d46etkAE
- WARSZAWA – BITWA ROKU /w centrum handlowym ARKADIA/ 13-10.2013
I miejsce dla Bratłomieja Jogodzińskiego i Krzysztofa Drewke KIDS TEAM YOUNG – w kategorii do lat 13
https://plus.google.com/photos/113515147378443230664/albums/5936925129797514497?banner=pwa&authkey=CPPciYuzmL3XnQE
- Niemcy – miasto Braunchweig – Finały BATTLE OF THE YEAR 2013 19-10.2013
W wydarzeniu tym o tytuł mistrza świata walczyły najlepsze ekipy świata z takich państw jak USA,NIEMCY,KOREA,TAIWAN,WENEZUELA,JAPONIA,WIETNAM,WŁOCHY,IZRAEL,BIAŁORUŚ i inne.
Było tam ok 10 tysięcy ludzi w VOLKSWAGEN HALLE. https://plus.google.com/photos/113515147378443230664/albums/5936919324880781969?banner=pwa&authkey=CL-TzNbb9um9-wE
- KOBIERZYC – Kids Battle . Mini bitwy taneczne 24-11-2013
II miejsce dla Jacka Szymała – w kategorii: do 10 lat
III miejsce dla Kamila Biłeckiego – w kategorii do lat 15 lat
- KATOWICE – MIKOŁAJKOWY KIS BATTLE – Katowice 2013 – 24-11-2013
2013 – protokół z posiedzenia jury Mikołajkowe Kids Battle
- Regionalny Turniej Tańca Break Dance „Król Parkietu” – 2015.03.01
I miejsce dla Barka Jagodzińskiego
II miejsce dla Jacka Szymały
- Bitwa w Świętym Mieście 5 w Częstochowie – 2015.03.21
I miejsce dla uczestnika „Wilczy”
III miejsce dla Jacka Szymały
- 2015.03.29
I miejsce dla Filipa Danka w kategorii od 10 do 12 lat
II miejsce dla Dawida Palusa w kategorii od 10 do 12 lat
III miejsce dla Jakuba Mola w kategorii do lat 9 - No Limits Day – 2015.03.21
I miejsce dla Filipa Danka
III miejsce dla Dawida Palusa
III miejsce w kategorii 2 x 2
- II Ogólnopolski Turniej Tańca Break Dance „Kozienice City Breakers” – 2015.06.13
https://goo.gl/photos/gwcFvT279Q9jm22fA - Mikołajkowy Kids Battle – Katowice 2015 – 2015.12.05
I miejsce dla Tymoteusza Zagórskiego w kategorii: do lat 8
II miejsce dla Jakuba Mola w kategorii do lat 8
I miejsce dla Dawida Palus w kategorii od lat 9 do 11
II miejsce dla Dawida Machulec w kategorii od lat 9 do 11
I miejsc dla Mikołaja Szafraniec w kategorii: od 15 lat do 17
https://goo.gl/photos/Pmj5wGRyjgbhHqH57 - Czechy Hawirov zawody taneczne „Ring” – 2016.04.16
I miejsce dla Bboya GOGIEL w kategorii: dzieci
I miejsce dla Bboya CZECH w kategorii: dzieci
I miejsce dla Bboya BRZOZY w kategorii: dorośli - Gliwice – 2016.04.23
II miejsce dla Tymoteusza Zagórskiego w kategorii do lat 8
I miejsce dla Dawida Palus w kategorii od 9 do 11 lat
I miejsce dla Filipa Danek w kategorii od 12 do 14 lat
II miejsce dla Krzysztofa Drewke w kategorii od 12 do 14 lat
IV miejsce dla Kamila Wojarskiego w kategorii od 15 do 17 lat
https://goo.gl/photos/sSmDchiayevGq3rC6 - Buczkowice – Turniej tańca – 2016.11.27
II miejsce dla Bboya TYMKA w kategorii od 5 do 9 lat
III miejsce dla Bboya DYNKA w kategorii od 5 do 9 lat
I miejsce dla Bboya CZECHU w kategorii od 10 do 15 lat
II miejsce dla Bboya WILCZY w kategorii od 10 do 15 lat
III miejsce dla Bboya AIFEL w kategorii od 10 do 15 lat
- Mikołajkowy Kids Battle – Katowice 2016 – 2016.12.10
II miejsce dla Bboya TYMA w kategorii do 8 lat
I miejsce dla Bboya GŁÓSNEGO w kategorii do 11 lat
I miejsce dla Bboya CZECHU w kategorii do 14 lat
II miejsce dla Bboya AIFEL w kategorii do 14 lat
I miejsce dla Bboya GOGIEL w kategorii do 17 lat
IV miejsce dla Bboy WILCZY w kategorii do 17 lat - KRYNICA ZDRÓJ Górska bitwa – 2017.01.04
III miejsce Dawid Palus
- RADOM Radomskie dwójki 2017 – 2017.02.26
I miejsce dla KUBY i KACPRA w kategorii do lat 10
II miejsce dla TYMKA i DOMINIKA
II miejsce dla KUBY i DAWIDA w kategorii do 10 lat
III miejsce dla WILCZEGO - ZECHY HAWIROV RING DANCE BATTLE – 2017.03.23
I miejsce KIDS TEAM YOUNG Czechu i Gogiel
II miejsce KIDS TEAM YOUNG Synek i Aifel - CZĘSTOCHOWA PRZYSTAJŃ No limins day – 2017.04.23
I miejsce Bboy GŁOŚNY
IV miejsce Bboy KANCIK - DĄBROWA GÓRNICZA EXPRESS YOUR SELF – 2017.04.30
I miejsce KIDS TEAM YOUNG Czechu i Gogiel - ŚWIĘTOCHŁOWICE WALL STREET BATTLE – 2017.05.25
w kategorii junior do 9 lat:
I miejsce bboy MAXI
II miejsce bboy TYM
w kategorii 10-13:
II miejsce bboy KANCIK
III miejsce bboy AIFEL
w kategorii 10-16 lat:
I miejcse bboy GOGIEL
II miejsce bboy CZECHU - KOZIENICE KOZIENICE CITY BREAKERS – 2017.06.10
I miejsce KIDS TEAM YOUNG Głośny i Kancik - Next Generation Jam. Brtaysława – 2017.11.18
II miejsce dla Bboya CZECHU w kategorii do lat 16
TOP 16 dla Bboya CZECHU, Bboya KANCIKA i Bboya AIFEL
https://photos.app.goo.gl/55C5ONBZmj8nxP6W2 - KID’S SKILL BUCZKOWICE – 2017.11.26
III miejsce dla Bboya KANCIKA w kategorii od 10 do 12 lat
I miejsce dla Bboya CZECHU w kategorii od 13 do 16 lat
II miejsce dla Bboya AIFEL w kategorii od 13 do 16 lat
III miejsce dla Bboya WILCZY w kategorii od 13 do 16 lat
https://photos.app.goo.gl/aEP1DNoJruLqyFtT2
Niemcy
Czechy
Słowacja
Chorwacja
Bułgaria
Holandia
Irlandia
Jak i odwiedzaliśmy wiele miast w Polsce oraz Europie np.:
Warszawa
Kraków
¾ Śląska
Bystrzyca Kłodzka
Radom
Radomsko
Częstochowa
Łódź
Konin
Gorzyce
Tarnobrzeg
Kętrzyn
Włocławek
Skarżysko-Kamienna
Chodzież
Kalisz
Koszalin
Imielin
Osiek
Ząbkowice Śląskie
Środa Wlkp.
Ostrowiec Świętokrzyski
Lublin
Łomża
Białystok
Ryn
Kielce
Konin
Siedlce
Słubice
Kędzierzyn-Koźle
Krobia
Inowrocław
Przeworsk
Busko-Zdrój
Tarnobrzeg
Piła
wiele, wiele innych…