Filia nr 1 : obrońców Westerplatte 10

„Za mundurem panny sznurem” – koncert pieśni patriotycznych
12 listopada 2021
Główna Kluby i sekcje ul. Obr. Westerplatte 10 Dla młodzieży i dorosłych „Za mundurem panny sznurem” – koncert pieśni patriotycznych

Filia nr 1 Miejskiego Domu Kultury „Szopienice -Giszowiec” w Katowicach wraz z Miejską Biblioteką Publiczną w Katowicach zapraszają dnia 12 listopada 2021r. o godz. 17.00 na bezpłatny koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu tenora Sylwestra Targosza – Szalonka oraz Zespołu Wokalnego Reling Klubu 3. Flotylli Okrętów w Gdyni pt. „Za mundurem panny sznurem”. Koncert odbędzie się na Sali widowiskowej Filii nr 1  MDK  przy ul. Obr. Westerplatte 10. Obowiązują bezpłatne wejściówki do odbioru w sekretariacie  filii nr 1  domu kultury i Filii nr 19 MBP.  Ilość miejsc ograniczona !!!

Zapraszamy !!!