Filia nr 1 : obrońców Westerplatte 10

Występ grupy satyrycznej BIAŁY KRUK
9 maja 2014
Główna Kluby i sekcje ul. Obr. Westerplatte 10 Występ grupy satyrycznej BIAŁY KRUK

Filia nr 1 Miejskiego Domu Kultury „Szopienice Giszowiec” w Katowicach zaprasza 09 maja 2014 r. o godz. 17.30

na kolejną odsłonę grupy satyrycznej BIAŁY KRUK z Katowic.

Kabaret „Biały Kruk” został założony przez aktorkę grupy teatralnej „Atelier” z  Ogniska Pracy Pozaszkolnej nr. 4 w Zabrzu Barbarę Moskwę i byłego lidera i założyciela kabaretu „Socratiron” z Katowic Tomasza Sporynia. Swoją twórczością kabaret nawiązuje do lat międzywojennych i kawiarnianych kabaretów literackich, a formą przewodnią jest poezja satyryczna, ale również cała paleta różnorakich skeczy, monologów i piosenek. Grupę Biały Kruk wspiera aranżacja muzyczna Mirosława Kiełpina. Tym razem kabaret przedstawi program zatytułowany „O alkoholu przy alkoholu”, a wstęp na występ Białego Kruka jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy.

WSTĘP WOLNY !!!