Filia nr 1 : obrońców Westerplatte 10

Wystawa plakatów filmowych Moniki Kudełko
30 marca 2017
Główna Kluby i sekcje ul. Obr. Westerplatte 10 Wystawa plakatów filmowych Moniki Kudełko

Filia nr 1 Miejskiego Domu Kultury „Szopienice-Giszowiec” zaprasza do Galerii Motyw na wystawę plakatów filmowych w wykonaniu Moniki Kudełko . Wystawę będzie można zwiedzać od 06.03.2017 do 30.03.2017.

Monika Kudełko – autorka facebookowego profilu QDizajn, pokazuje śląskie spojrzenie na historię kinematografii. Jej plakaty stały się prawdziwym hitem. Nie dość, że są kreatywne, to na dodatek bawią do łez. Dla przykładu „Kaj leziesz” to śląski tytuł filmu „Quo vadis”, „Ło pierona!” to „Mamma Mia”,”Gorol” – Obcy,  a „Szwagier, to je ciynżko sprawa” to nic innego jak „Mission impossible”. Wystawa plakatu w filii nr 1 potrwa do 30.03.2017.

ZAPRASZAMY !!!