oddział główny: ul. Hallera 28

Wystawa malarstwa CO NAM W DUSZY GRA
1 października 2020
Główna Kluby i sekcje ul. Hallera 28 Dla młodzieży i dorosłych Wystawa malarstwa CO NAM W DUSZY GRA

Witamy na wystawie malarstwa nieprofesjonalnego Bożeny Polaczek, Stefana Szustera, Ireny Magarewicz. Każde z Nas jest inne i każdemu z Nas inaczej w „Duszy gra”,a co? 🙂

Całą trójkę połączyły wspólne zainteresowania i pasja. Gdy 2017 roku zaczęliśmy uczęszczać na zajęcia plastyczne dla dorosłych w MDK „Szopienice-Giszowiec” ul.Hallera 28 w Katowicach, motywowała ich chęć poznania warsztatu i różnych technik malarskich.

Od września 2019 roku cała trójka przeszła pod „skrzydła” członków Grupy Janowskiej, gdzie kontakt z malarzami o dużo większym doświadczeniu , oglądanie ich przy pracy na żywo, udzielane sugestie i wskazówki stały się dla nich bezcenne. Roczna przygoda zaowocowała pierwszą wystawą w Galerii ANTRAKT oraz przyłączeniem do grona członków Grupy Janowskiej.

W tym miejscu chcemy podziękować Prezesowi i Członkom Grupy za ich wsparcie i motywację w osiąganiu malarskich celów.

Wystawa będą mogli Państwo oglądać w Galerii ANTRAKT MDK”Szopienice-Giszowiec”ul.Hallera 28 w Katowicach od 1 października 2020 do 25 października 2020

Serdecznie zapraszamy

Jest możliwość spotkania z malarzami po wcześniejszym ustaleniu terminu pod numerem tel. 32 2568453

Co nam w duszy gra