Filia nr 1 : obrońców Westerplatte 10

Wystawa laureatów Konkursu im. Pawła Wróbla 1990-2019
28 października 2020
Główna Kluby i sekcje ul. Obr. Westerplatte 10 Dla młodzieży i dorosłych Wystawa laureatów Konkursu im. Pawła Wróbla 1990-2019

Filia nr 1 Miejskiego Domu Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach zaprasza w okresie 28.10.2020-20.11.2020 na wystawę retrospektywna laureatów Ogólnopolskiego Konkursu  dla Twórców Nieprofesjonalnych im. Pawła Wróbla w Szopienicach z lat 1990-2019.

Szanowni Państwo na wystawie retrospektywnej z lat 1990-2019 będą mieli okazję zobaczyć  prace następujących laureatów :

– Sławomir Cwalina, Jerzy Sewina, Edeltrauda Jarominek, Gabriela Węgrzyńska, Oswald Kusz, Ryszard Tobór, Franciszek Kurzeja, Ewa Soska, Marzena Siemiątkowska, Krzysztof Webs, Marek Idziaszek, Janina Motyka, Bronisław Krawczuk, Norbert Frai, Jan Bembenista, Anna Tengli-Truchel, Rudolf Riedel, Andrzej Drobiec, Andrzej Marcol, Sabina Pasoń, Dieter Nowak, Andrzej Karpiński, Marian Ilga, Czesław Ziętek,  Czesław Zemła, Helmut Matura, Zofia Pustułka, Marian Gongor, Jan Jagoda, Stefania Krawiec, Jan Nowak,  Beata Lazar, Edward Czech, Stanisław Łakomy, Izabela Karpowicz, Sebastian Jackowski, Aniela Mleczko, Krzysztof Matuszewski, Andrzej Breguła, Jolanta Skrzypczyk, Jolanta Tyrol, Tomasz Benisiewicz, Ryszard Dasiewicz, Andrzej Górnik i wielu innych.

Zwiedzając wystawę będą obowiązywały rygory sanitarne z wiązane z pandemią Covid-19.

Zapraszamy !!!