Filia nr 1 : obrońców Westerplatte 10

Wycieczka do Nadleśnictwa dla Seniorów
8 sierpnia 2019
Główna Kluby i sekcje ul. Obr. Westerplatte 10 Wycieczka do Nadleśnictwa dla Seniorów

senior nadlesnictwoFilia nr 1 Miejskiego Domu Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach zaprasza seniorów na wycieczkę do najciekawszych miejsc Katowic – czyli do Nadleśnictwa w Katowicach w ramach projektu Wzmocnienia systemu wsparcia osób w wieku senioralnym oraz ich środowiska rodzinnego – etap I.

08.08.2019 godz.10:00.
W programie: zwiedzanie Nadleśnictwa Katowice – leśnej sali edukacyjnej a także ognisko z kiełbaskami na otwartej wiacie Nadleśnictwa.
Nadleśnictwo Katowice (zbiórka grupy seniorów obędzie się przy Pomniku Powstańca Śląskiego w Szopienicach ok. godz. 9.00 )

Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.
Obowiązują zapisy. tel. 32/256 99 77

Impreza w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej – Europejski Fundusz Społeczny RPO WSL 2014 – 2020.

ZAPRASZAMY!!!