Wybierz filię:
Plac Pod Lipami 1; 3-3a ul. Obr. Westerplatte 10 ul. Gen. J. Hallera 28
slider_gawlik_wyniki
slajder Barbórka
Kopia Kopia SCRABBLE
kolekcje
Kopia SCRABBLE (2)
slajder straszki skarbnik
PLAKAT STOWARZYSZENIE POP ul. Gen. J. Hallera 28

Wojciech Ciuraj DWA ŻYWIOŁY

06.11.2020

PLAKAT STOWARZYSZENIE POPKoncert Wojciech Ciuraj DWA ŻYWIOŁY 6.11.2020 godz.18:00 MDK”Szopienice- Giszowiec” ul. Hallera 28, Katowice (Bezpłatne wejściówki do odbioru w pokoju 49/50; 1 piętro)

19 sierpnia, w setną rocznicę wybuchu II Powstania Śląskiego, ukazał się kolejny solowy album Wojciecha Ciuraja, zatytułowany „Dwa Żywioły”.

Wojciech Ciuraj to artysta konsekwentny, nietuzinkowy i dojrzały. A swój jeszcze pełniejszy artystyczny przekaz zaprezentował na albumie „Dwa Żywioły”, który jest drugą częścią tryptyku, przedstawiającego historię Górnego Śląska po zakończeniu I wojny światowej.

Mimo, że Ciuraj z pewością zalicza się do twórców progresywnych, to chętnie czerpie z innych gatunków. Na płycie Dwa Żywioły usłyszymy eksperymenty z hip-hopem, jazzem, blues rockiem, muzyką filmową czy klasycznym progrockiem. Dzięki niecodziennemu doborowi instrumentów oraz uczestnictwie w projekcie gości wykonujących najróżniejsze gatunki, zapowiada się oryginalny i odważny album oraz koncert. Już niebawem okaże się, jak Wojciechowi Ciurajowi udało się pokazać bogactwo śląskiego brzmienia.

Skład:
Wojciech Ciuraj – gitara, mandolina, wokal
Abradab – wokal
Piotr Schmidt – trąbka
Daniel Arendarski – gitara
Dawid Makosz – instrumenty klawiszowe
Jacek Szuła – harmonijka ustna
Valyen Songbird – wokalizy
Klaudia Wachtarczyk – gitara basowa
Dawid Klimuszko – perkusja

 

Newsletter:
NAJNOWSZY PROGRAM W FORMACIE PDF POBIERZ
ZASADY BEZPIECZEŃSTWA COVID-19 SZOPKI 2018-2019 - plakat A2 OST na krzywe SENIORZY 2018-2019 - plakat nr 1 SLIDER - Termomodernizacja 2018