Wybierz filię:
Plac Pod Lipami 1; 3-3a ul. Obr. Westerplatte 10 ul. Gen. J. Hallera 28
slider_ociepka2
slider_lato2
Kopia Słowiańska Magia Sobótkowej Nocy
slider_piekno
slajder foto archeo
Robert Oszek slajder
PLAKAT STOWARZYSZENIE POP ul. Gen. J. Hallera 28

Wojciech Ciuraj DWA ŻYWIOŁY

06.11.2020

PLAKAT STOWARZYSZENIE POPKoncert Wojciech Ciuraj DWA ŻYWIOŁY 6.11.2020 godz.18:00 MDK”Szopienice- Giszowiec” ul. Hallera 28, Katowice (Bezpłatne wejściówki do odbioru w pokoju 49/50; 1 piętro)

19 sierpnia, w setną rocznicę wybuchu II Powstania Śląskiego, ukazał się kolejny solowy album Wojciecha Ciuraja, zatytułowany „Dwa Żywioły”.

Wojciech Ciuraj to artysta konsekwentny, nietuzinkowy i dojrzały. A swój jeszcze pełniejszy artystyczny przekaz zaprezentował na albumie „Dwa Żywioły”, który jest drugą częścią tryptyku, przedstawiającego historię Górnego Śląska po zakończeniu I wojny światowej.

Mimo, że Ciuraj z pewością zalicza się do twórców progresywnych, to chętnie czerpie z innych gatunków. Na płycie Dwa Żywioły usłyszymy eksperymenty z hip-hopem, jazzem, blues rockiem, muzyką filmową czy klasycznym progrockiem. Dzięki niecodziennemu doborowi instrumentów oraz uczestnictwie w projekcie gości wykonujących najróżniejsze gatunki, zapowiada się oryginalny i odważny album oraz koncert. Już niebawem okaże się, jak Wojciechowi Ciurajowi udało się pokazać bogactwo śląskiego brzmienia.

Skład:
Wojciech Ciuraj – gitara, mandolina, wokal
Abradab – wokal
Piotr Schmidt – trąbka
Daniel Arendarski – gitara
Dawid Makosz – instrumenty klawiszowe
Jacek Szuła – harmonijka ustna
Valyen Songbird – wokalizy
Klaudia Wachtarczyk – gitara basowa
Dawid Klimuszko – perkusja

 

Newsletter:
NAJNOWSZY PROGRAM W FORMACIE PDF POBIERZ
ZASADY BEZPIECZEŃSTWA COVID-19 SZOPKI 2018-2019 - plakat A2 OST na krzywe SENIORZY 2018-2019 - plakat nr 1 SLIDER - Termomodernizacja 2018