oddział główny: ul. Hallera 28

Wernisaż wystawy „Sercem malowane” Roberta Żurmana – WERNISAŻ ODWOŁANY
11 maja 2019
Główna Kluby i sekcje ul. Hallera 28 Wernisaż wystawy „Sercem malowane” Roberta Żurmana – WERNISAŻ ODWOŁANY

plakat katowice - KopiaMiejski Dom Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach (dzielnica Burowiec) zaprasza na wernisaż wystawy Roberta Żurmana w ramach Salonu Malarstwa i Muzyki. Wernisaż wystawy „Sercem malowane” odbędzie się 11 maja 2019 roku (sobota) o godz.17:00 w Galerii „Antrakt”.

Wernisaż połączony będzie z koncertem w wykonaniu:
Sabiny Olbrich – sopran, solistki Opery w Bytomiu
Katarzyny Rzeszutek – fortepian
Alicji Kotyl – prowadząca

UWAGA!!!
WERNISAŻ WYSTAWY ZOSTAŁ ODWOŁANY !!!!!

ZAPRASZAMY!!!

W celu realizacji obowiązków wynikających z ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanym, dalej „RODO”, informujemy, że: Administratorem danych osobowych osób uczestniczących w wydarzeniach artystycznych jest Miejski Dom Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach, ul. Gen. Hallera 28, 40-321 Katowice.