slajder wystawa
teatr1_strona Plac Pod Lipami 1; 3-3a

Tylko szczury uciekają z płonącego teatru – Teatr Młody

06.02.2022

MDK w Giszowcu (Plac Pod Lipami 1) zaprasza 06.02.2022 o godz. 17.00 na spektakl rewiowy „Tylko szczury uciekają z płonącego teatru. Będzie to muzyczna surrealistyczna próba opowiedzenia o trudnej sytuacji, w jakiej znaleźli się w dobie pandemii śląscy artyści. Głównym środkiem przekazu jest tutaj jednak nie nastrój żałobny, a irracjonalny wręcz humor, dzięki któremu bohaterowie wprowadzają widownię w świat przedstawiony w krzywym zwierciadle. Całość dopełnia ironiczna konwencja rewiowa, która przybliża odbiorcom położenie artystów i pomaga je zrozumieć, pozwalając im jednocześnie na czerpanie radości i wytchnienia z samego widowiska.
Spektakl jest realizowany w ramach współpracy z chorzowskim Urzędem miasta oraz w ramach konkursu teatrogranty.

Bezpłatne wejściówki do odbioru na portierni MDK. Ilość miejsc ograniczona.

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA COVID-19 SZOPKI 2018-2019 - plakat A2 OST na krzywe SENIORZY 2018-2019 - plakat nr 1 SLIDER - Termomodernizacja 2018