Wybierz filię:
Plac Pod Lipami 1; 3-3a ul. Obr. Westerplatte 10 ul. Gen. J. Hallera 28
slider_ociepka
slider_domowe_diy
Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia SCRABBLE (2)
bukowski-komputer
slajder warsztaty bibułkarskie
slider_iluzja
O SIĘ!Filia w Giszowcu próbuje swoich sił na TIK TOK'U!!!Statystyki naszego FB nie kłamią - maleńki odsetek osób poniżej 24-go roku życia nas obserwuje, większość to osoby 25+. I my się z tego ogromnie cieszymy!!! Plac Pod Lipami 1; 3-3a

Tik Tok, koty i rodzinne rozrywki!

15.12.2020

I STAŁO SIĘ!

Filia w Giszowcu próbuje swoich sił na TIK TOK’U!!!
Dlaczego??? Bo chcemy dotrzeć do pokoleń, które nie tylko nie kojarzą winyli, discmanów, dyskietek, ale już nawet płyt CD!

W stacjonarnej wersji życia, nasze drzwi są dla tej grupy szeroko otwarte, ale w tej internetowej, no właśnie, chcemy nadążyć i zostać w pamięci najmłodszych! (a przynajmniej metrycznie znacząco młodszych od nas (bo dusze, wiadomo, mamy skandalicznie młode!)

Skoro czytają nas starsze pokolenia, warto napomknąć, dlaczego świadomie pozwalamy, aby tik-tokowa gorączka nam się udzieliła!

Tik Tok to aplikacja na telefon. W ogromnym skrócie: możemy na niej założyć konto, aby umieszczać krótkie (15- lub 60-sekundowe) filmiki. W tle takiego filmu znajduje się wybrany przez nas utwór muzyczny, do którego albo śpiewamy (lip sync) albo tańczymy albo przebieramy się albo robimy make up albo opowiadamy albo performujemy w jakikolwiek sposób, który przyjdzie nam do głowy! Liczba możliwości jest nieskończona!

Jeżeli chcecie spróbować swoich sił, wystarczy, że z „Google Play” pobierzecie „Tik Tok”. Następnie zarejestrujecie się za pomocą e-maila, FB lub telefonu i z formalności… to tyle! Aplikacja od razu zarekomenduje Wam filmiki, które mogą Wam się spodobać. Wystarczy kliknąć na ikonkę nutki (na dole wyświetlanego filmu), która automatycznie zostanie przypisana do naszego filmiku. Pozostaje pobawić się filtrami, emotikonami, efektami, naklejkami… Jest tego mnóstwo! Ale na sam początek, mamy jedną radę: im mniej tym lepiej ;)

W związku z tą rewolucją mamy dla Was WYZWANIE❗❗❗

Tutaj jest nasze konto i pierwszy filmik: https://vm.tiktok.com/ZSG17P7E/

Spróbujcie skopiować od nas muzyczkę i nagrajcie krótkie filmy z Waszymi zwierzakami!!! Linki wysyłajcie na wydarzenia.giszowiec@mdk.katowice.pl!⬇️⬇️⬇️

Mamy w planie dodawanie filmików tworzonych razem z dzieciakami!❤️ Możecie też do nas wysłać Wasze propozycje tego, co chcielibyście zobaczyć na naszym koncie!

Czekamy z niecerpliwością na Wasze filmiki i propozycje! :)

Newsletter:
NAJNOWSZY PROGRAM W FORMACIE PDF POBIERZ
ZASADY BEZPIECZEŃSTWA COVID-19 SZOPKI 2018-2019 - plakat A2 OST na krzywe SENIORZY 2018-2019 - plakat nr 1 SLIDER - Termomodernizacja 2018