Filia nr 1 : obrońców Westerplatte 10

Spotkanie z Mikołajem w Szopienicach
5 grudnia 2017
Główna Kluby i sekcje ul. Obr. Westerplatte 10 Dla dzieci Spotkanie z Mikołajem w Szopienicach

Filia nr 1 Miejskiego Domu Kultury „Szopienice – Giszowiec” w Katowicach zaprasza dzieci na Spotkanie z Mikołajem, które odbędzie się 5 grudnia 2017 ro godz. 16.00 w sali widowiskowej przy ul. Obr. Westerplatte 10.

Zapraszamy serdecznie!!!

W programie:

– „Niezwykłe przygody Ruperta Greena” – bajka dla dzieci w wykonaniu Teatru Trip.

„Niezwykłe przygody Ruperta Greena” to historia dzieci, które w cudowny sposób zostają przeniesione w przeszłość, aby powstrzymać Pana Zło, który chce zniszczyć Świętego Mikołaja. Opowieść o przyjaźni, pokonywaniu własnych lęków oraz potędze wyobraźni.

– spotkanie z Mikołajem, który rozda dzieciom prezenty  (prosimy  rodziców o wcześniejszy kontakt  z sekretariatem Filii nr 1 w godzinach 09.00-15.00 osobiście lub telefonicznie tel. 32 256-99-77).

Bilet wstępu: 8 zł