Filia nr 1 : obrońców Westerplatte 10

Posprzątaj Szopienice razem z nami !
1 czerwca 2021
Główna Kluby i sekcje ul. Obr. Westerplatte 10 Dla dzieci Posprzątaj Szopienice razem z nami !

Zapraszamy na wspólne sprzątanie w dzielnicy Szopienice !!!

Dnia 1.06.2021 – zapraszamy na wspólne sprzątanie dzielnicy Szopienice, zbiórka odbędzie się o godz. 10.00 przy wejściu do Budynku Filii nr 1 od strony targowiska przy ul. Obr. Westerplatte 10, rozdamy  wszystkim worki, rękawice i przejdziemy nad bulwary Rawy w Szopienicach aby posprzątać wyznaczony teren. Zadbajmy wspólnie o nasze lokalne otoczenie.

Zapraszamy !!!

Dnia 1 i 2 czerwca pracownicy Domu Kultury brali udział w Wielkim sprzątaniu dzielnicy Szopienice. Sprzątany teren to bulwary Rawy. Niewątpliwie było co sprzątać. Następnym razem zachęcamy również mieszkańców dzielnicy do przyłączenia do wspólnego sprzątani, zadbajmy drodzy mieszkańcy o nasze otoczenie. A Dom Kultury dziękuje pięknie p. Dorotce, p. Marzence, p. Piotrowi i p. Grzegorzowi za wielkie zaangażowanie w lokalną inicjatywę ????????????