Filia nr 2 : Plac pod Lipami 1

MŁODZIEŻOWA ORKIESTRA DĘTA LEŚNICA – KONCERT
8 grudnia 2019
Główna Kluby i sekcje Plac pod Lipami 1 MŁODZIEŻOWA ORKIESTRA DĘTA LEŚNICA – KONCERT

8 grudnia 2019 o godz. 17.00 Miejski Dom Kultury w Giszowcu zaprasza na koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej Leśnica.

Młodzieżowa Orkiestra Dęta Leśnica to zespół składający się z młodych ludzi w wieku od 8 do 25 roku życia, których największą pasją jest muzyka. Powstały w 2005 roku obecnie liczy około 80 muzyków na czele ze wspaniałym dyrygentem Klaudiuszem Lisoniem, który jest nie tylko ich nauczycielem, ale także życiowym przewodnikiem. Od początku istnienia Młodzieżowa Orkiestra Dęta Lesnica bierze udział w licznych konkursach oraz przesłuchaniach w kraju i po za nim osiągając sukcesy i zdobywając wiele nagród.

W Giszowcu usłyszymy repertuar z okazji 30-lecia upadku muru berlińskiego. Koncert współorganizowany jest z Towarzystwem Społeczno – Kulturalnym Niemców Województwa Śląskiego.

Darmowe wejściówki można odebrać na portierni MDK.