oddział główny: ul. Hallera 28

Liście zawsze modne – wystawa ceramiki on-line cz.2
22 marca 2021
Główna Kluby i sekcje ul. Hallera 28 Dla młodzieży i dorosłych Liście zawsze modne – wystawa ceramiki on-line cz.2

Ceramiczne liście nie muszą być tylko zielone, mogą zaskakiwać kolorami, formą oraz przeznaczeniem. Ręcznie lepione, gliniane liście mogą stać się podstawką, talerzykiem, miseczką czy po prostu ozdobą. Możemy je odciskać, malować i szkliwić. Jedyne co musimy to pozwolić sobie na swobodną zabawę. Zapraszamy na drugą część wystawy „Liście zawsze modne” uczestniczek zajęć ceramicznych:  Anna Walewska, Ewelina Kaganiec, Halina Skrzypek.