Filia nr 1 : obrońców Westerplatte 10

KULTURALNE KATOWICE i KLUB PODRÓŻNIKA w Szopienicach
17 stycznia 2019
Główna Kluby i sekcje ul. Obr. Westerplatte 10 KULTURALNE KATOWICE i KLUB PODRÓŻNIKA w Szopienicach

Plakat Szopki Styczeń 2019pdf_edited-1 - KopiaFilia nr 1 Miejskiego Domu Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach-Szopienicach przy ul. Obr. Westerplatte 10 zaprasza 9 stycznia 2019 r. na KULTURALNE KATOWICE oraz 17 stycznia 2019 roku  godz.11:00 na  przy kawie i poczęstunku w ramach programu Centrum Społecznościowe Szopki w Szopienicach – etap I.

Magiczny Kaukaz-samotna rowerowa wyprawa Maliny Waldka.
Sosnowiczanin który dokładnie siedem lat temu odkrył w sobie podróżniczą pasję, i od tej pory na swym starym rowerze samotnie zwiedza świat.
By nie była za łatwo na cel swych podróży zawsze wybiera kraje mało turystycznie znane które aktywnie promuje na swych prezentacjach.
W tym roku postanowił objechać na dwóch kółkach Kaukaz odwiedzając kolejno Republiki Inguszetii, Osetii, Czeczeni oraz Dagestanu..
O tym jak się do nich dostać tanio, za pomocą czego pokonywać rosyjskie blokady, no i o tym jak się od więzienia w Rosji wymigać udało, oraz o wielu innych przygodach, które zawsze się przytrafiają rowerzyście w trakcie podróży, w sposób jak zwykle żartobliwy opowie w czasie swej prezentacji.
Zapraszamy serdecznie, naprawdę posłuchać warto!

Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.

Obowiązują zapisy. tel. 32/256 99 77

Impreza w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej – Europejski Fundusz Społeczny RPO WSL 2014 – 2020.