Filia nr 1 : obrońców Westerplatte 10

Konkurs plastyczny dla dzieci „Opowiem Wam o moim Śląsku”
17 czerwca 2019
Główna Kluby i sekcje ul. Obr. Westerplatte 10 Konkurs plastyczny dla dzieci „Opowiem Wam o moim Śląsku”

Filia nr 1 Miejskiego Domu Kultury ,,Szopienice – Giszowiec” w Katowicach-Szopienicach przy ul. Obr. Westerplatte 10 zaprasza do udziału w KONKURSIE PLASTYCZNYM DLA DZIECI  ,,Opowiem Wam o moim Śląsku” z okazji obchodów rocznicowych Powstań Śląskich.

Celem konkursu jest:
– uczczenie i przybliżenie bogactwa historycznego śląskiej ziemi,
– indywidualne odkrywanie śląskiej specyfiki,
– rozwijanie wyobraźni i aktywności plastycznej.

Prace należy dostarczyć do dnia 10.06.2019 r.

Organizator:
Filia nr 1 Miejskiego Domu Kultury ,,Szopienice – Giszowiec”,

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA DZIECI
Konkurs plast. karta zgłoszenia Śląsk
Konkurs plastyczny dla dzieci o Śląsku 2019 – oświadczenie
Koordynator konkursu: Daniela Odoj
e-mail: plastyk.szopienice@mdk.katowice.pl
tel. 32 256 99 77

W celu realizacji obowiązków wynikających z ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanym, dalej „RODO”, informujemy, że: Administratorem danych osobowych osób uczestniczących w wydarzeniach artystycznych jest Miejski Dom Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach, ul. Gen. Hallera 28, 40-321 Katowice.