Filia nr 2 : Plac pod Lipami 1

Komórkowe pytania i odpowiedzi dla seniorów
9 maja 2019
Główna Kluby i sekcje Plac pod Lipami 1 Komórkowe pytania i odpowiedzi dla seniorów

Swipe Right for Equality (1)Filia nr 2 Miejskiego Domu Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach-Giszowcu (Plac Pod Lipami 1) zaprasza 9 maja 2019 roku o godz.13:00 na Komórkowe pytania i odpowiedzi dla seniorów.

Zapraszamy wszystkich seniorów na spotkanie dotyczące praktycznej obsługi smartofnów – pomożemy rozwiązać problemy, odpowiemy na nurtujące pytania, polecimy praktyczne aplikacje i ułatwienia w obsłudze.
Wstęp jest darmowy.

ZAPRASZAMY! 🙂

W celu realizacji obowiązków wynikających z ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanym, dalej „RODO”, informujemy, że: Administratorem danych osobowych osób uczestniczących w wydarzeniach artystycznych jest Miejski Dom Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach, ul. Gen. Hallera 28, 40-321 Katowice.