Filia nr 1 : obrońców Westerplatte 10

Kazimierz Kutz w obiektywie – wystawa
30 marca 2022
Główna Kluby i sekcje ul. Obr. Westerplatte 10 Dla młodzieży i dorosłych Kazimierz Kutz w obiektywie – wystawa

Filia nr 1 Miejskiego Domu Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach zaprasza na wystawę fotografii pt. „KAZIMIERZ KUTZ W OBIEKTYWIE” od 9 lutego do 30 marca 2022 roku. Wystawa zorganizowana jest z okazji zbliżającej się rocznicy urodzin reżysera pochodzącego z Szopienic. Wystawa pochodzi ze zbiorów Filmoteki Śląskiej.

„Kazimierz Kutz w obiektywie” – to wystawa archiwalnych zdjęć fotografików, którzy od lat byli związani z reżyserem, pokazujących go podczas pracy i w życiu prywatnym – Bogdana Kułakowskiego, Władysława Morawskiego i innych. Dodatkową atrakcją wystawy są zdjęcia, których autorem jest sam Kazimierz Kutz.

Wystawę można zwiedzać od poniedziałku do piątku w godzinach funkcjonowania sali widowiskowej  z wyłączeniem innych wydarzeń Domu Kultury  w Szopienicach. W ramach zwiedzania wystawy prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 32 256-99-77

Zapraszamy !!!