Filia nr 1 : obrońców Westerplatte 10

Katowicka Noc MDKów w Szopienicach
10 czerwca 2022
Główna Kluby i sekcje ul. Obr. Westerplatte 10 Dla dzieci Katowicka Noc MDKów w Szopienicach

Filia nr 1 Miejskiego Domu Kultury w Szopienicach zaprasza 10 czerwca br. w godzinach 20.00-22.00 do udziału w wydarzeniu pod hasłem KATOWICKA NOC MDKów 2022. W programie:

* WARSZTATY RĘKODZIELNICZE – zaprojektuj i wykonaj własną, niepowtarzalną kartę okolicznościową (ilość miejsc ograniczona)
* ZWIEDZANIE WYSTAWY; „SZOPIENICE W KOLORZE OŁOWIU” – wystawa fotografii autorstwa prof. dr. hab. Witolda Jacykowa inspirowaną działalnością lekarki, pediatry dr Jolanty Wadowskiej-Król. Wystawa powstała w 2021 roku z okazji uhonorowania dr Jolanty Wadowskiej-Król akademickim tytułem doktora honoris causa Uniwersytetu Śląskiego.

WSTĘP WOLNY. Więcej informacji w Sekretariacie Filii nr 1 MDK.
Zachęcamy do spędzenia tego czerwcowego wieczoru razem z nami.
plakat noc mdków nowy 2022-mały