Filia nr 2 : Plac pod Lipami 1

GISZOWIEC NA KRAŃCACH ŚWIATA – Himalaje- oczekiwanie nieoczekiwanego
7 grudnia 2018
Główna Kluby i sekcje Plac pod Lipami 1 GISZOWIEC NA KRAŃCACH ŚWIATA – Himalaje- oczekiwanie nieoczekiwanego

na www PODROZNIK - HIMALAJEFilia nr 2 Miejskiego Domu Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach-Giszowcu przy ul. Plac Pod Lipami 1 zaprasza na  spotkanie pn. GISZOWIEC NA KRAŃCACH ŚWIATA – Himalaje- oczekiwanie nieoczekiwanego 7 grudnia 2018 roku o godz.18:00. Spotkanie podróżnicze z Kasią Szuster.

Himalaje, najwyższe góry świata, brzmi trochę niedostępnie, ale czy tak jest…? Jako dziecko z zachwytem oglądałam albumy pełne zdjęć gór, także tych najwyższych, słuchałam opowieści o naszych wybitnych Himalajaistach: Kukuczce, Rutkiewicz, Kurtyce, Wielidzkim… i próbowałam sobie, siebie wyobrazić tam wysoko w górach. Oczekiwałam nieoczekiwanego…, że kiedyś, jakimś cudem uda mi się z bliska zobaczyć najwyższe góry świata. No i stało się :). Przyjaciele „rzucili” pomysł a dzięki przychylności innych udało się w październiku wyruszyć na trening do bazy pod Mont Everest oraz „skosztować” innej kultury. Na swoim slajdowisku chciałabym podzielić się wrażeniami z wyprawy oraz udowodnić, że trekking w Himalajach jest dostępny dla każdego.
Wejściówki: 2 zł

Zapraszamy!