slider_gawlik2021
slajder  Peszek
slajder szopki 2
plakat Marzenka ul. Obr. Westerplatte 10

Fajny ten film taki życiowy …

22.10.2021

Filia nr 1 Miejskiego Domu Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach przy ul. Obr. Westerplatte 10 zaprasza 22 października 2021 o godz. 17.00 na spektakl teatralny pt. „Fajny ten film taki życiowy” w reżyserii Anny Gamrot.

plakat Marzenka strona 1

„Fajny ten film, taki życiowy” – to wciągająca i emocjonująca opowieść o grupie nieznajomych, którzy wybrali się do kina. Przyjdzie im zmierzyć się nie tylko z własnymi demonami, lecz również poznać zniewalający wręcz wpływ popkultury na ludzkie umysły. Znajdą się w pułapce, z której wyjście jest tylko jedno – współpraca i solidna doza kultowych cytatów. Ta miejscami zabawna i wzruszająca historia pozostawi widzów z szeregiem pytań i nieodpartą potrzebą powrotu do filmów, z którymi się wychowywali.

Na scenie wystąpią: Marlena Kochan ( Kinia), Marzena Królikowska ( Madzia), Monika Madeja ( Monia), Magda Makar ( Feba), Przemysław Malicki ( Przemek), Łukasz Markusik ( Łukasz), Marcin Noras ( Adam ), Hanna Popko ( Marta), Marzena Słowik – Zganiacz ( Marzenka), Karina Walczyk ( Karusia)

Bezpłatne wejściówki są do odbioru w sekretariacie filii nr 1. Ilość miejsc ograniczona !

Zapraszamy !!!

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA COVID-19 SZOPKI 2018-2019 - plakat A2 OST na krzywe SENIORZY 2018-2019 - plakat nr 1 SLIDER - Termomodernizacja 2018