Filia nr 1 : obrońców Westerplatte 10

Dzień Dziecka w Szopienicach
2 czerwca 2015
Główna Kluby i sekcje ul. Obr. Westerplatte 10 Dla dzieci Dzień Dziecka w Szopienicach

Filia nr 1 Miejskiego Domu Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach zaprasza wszystkie dzieci z okazji DNIA DZIECKA

2 czerwca 2015r. o godz. 16.00 na bajeczkę Teatrzyku Trip, zatytułowanej „Królewna Fasolka”.

„Królewna Fasolka” (przedstawienie interaktywne) –  pragnie przywitać wszystkich w krainie Grządkowej, w której dwójka warzywnych skrzatów Karotek i Groszka, uwielbia uprawiać warzywa i owoce. Pewnego dnia znajdują przed swoim domkiem małe ludzkie dziecko. Jednocześnie okazuje się, iż Czarodziej Robaczek rzucił straszliwą klątwę na krainę Grządkową i chce pożreć wszystkie uprawy. Z pomocą przychodzi im Cebulowa Wróżka oraz …. dzieci zgromadzone na widowni. Czy uda im się pokonać Robaczka? Jaką rolę odegra ludzkie dziecko? I czy szpinak może być dobry? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego przedstawienia.

WSTĘP WOLNY !!!

Ilość miejsc ograniczona. Bezpłatne wejściówki do odbioru w sekretariacie filii nr 1.

Zapraszamy !!!