oddział główny: ul. Hallera 28

„Dmuchawce, latawce, wiatr” – czyli warsztaty przygotowywania latawców
23 maja 2019
Główna Kluby i sekcje ul. Hallera 28 „Dmuchawce, latawce, wiatr” – czyli warsztaty przygotowywania latawców

Dmuchawce, latawce, wiatr - plakat - KopiaMiejski Dom Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach (dzielnica Burowiec) zaprasza 23 maja 2019 r. o godz.15:30 na „Dmuchawce, latawce, wiatr” – czyli warsztaty przygotowywania latawców przez dzieci i ich rodziców.

Samodzielnie przygotowane latawce zaprezentowane zostaną na tarasie MDK.

Bezpłatne warsztaty artystyczne.

Zapisy trwają do 20 maja 2019 pod nr tel. 32/256 84 53

lub na e-mail: plastyk@mdk.katowice.pl

W celu realizacji obowiązków wynikających z ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanym, dalej „RODO”, informujemy, że: Administratorem danych osobowych osób uczestniczących w wydarzeniach artystycznych jest Miejski Dom Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach, ul. Gen. Hallera 28, 40-321 Katowice.