Filia nr 1 : obrońców Westerplatte 10

Dance with me II – warsztaty tańca współczesnego
29 października 2016
Główna Kluby i sekcje ul. Obr. Westerplatte 10 Dance with me II – warsztaty tańca współczesnego

Warsztaty tańca współczesnego Dance with me II

Zapraszamy na kolejną edycję bezpłatnych weekendowych warsztatów tańca współczesnego!

Tym razem zajęcia kierowane są do osób powyżej 12 roku życia, na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym.

Kiedy?

Zajęcia odbędą się w terminie 29-30.10.2016 r. w godzinach 10.00-13.30.

Gdzie?

Zapraszamy do Domu Kultury Szopienice-Giszowiec, do oddziału przy

Ul. Obrońców Westerplatte 10

Zapraszamy na dwa bloki zajęciowe na które składać się będą zajęcia kondycyjne, podstawy flor work, taniec współczesny i rozciąganie.

Zajęcia prowadzą profesjonalni tancerze teatru tańca, pedagodzy Fundacji Wielki Człowiek – Katarzyna Zioło i Artur Bieńkowski.

Jeśli masz pytania, wątpliwości – napisz maila na adres kontakt@fundacjawielkiczlowiek.pl

lub zadzwoń pod numer 664 990 061!

Zgłoszenia przyjmujemy do 27.10.2016 r. mailowo (kontakt@fundacjawielkiczlowiek.pl) i telefonicznie (664 990 061).

Zapraszamy serdecznie! Warsztaty są bezpłatne, każdy może spróbować swoich sił!

Organizator: Fundacja Wielki Człowiek
Współorganizatorzy: Urząd Miasta Katowice, Dom Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach