oddział główny: ul. Hallera 28

CO MI W DUSZY GRA cz.3 Stefan Szuster
11 maja 2020
Główna Kluby i sekcje ul. Hallera 28 Dla młodzieży i dorosłych CO MI W DUSZY GRA cz.3 Stefan Szuster

WYSTAWA PT: „CO MI W DUSZY GRA” cz.3 Stefan Szuster

Witamy na ostatniej, trzeciej części wystawy malarstwa nieprofesjonalnego Bożeny Polaczek, Stefana Szustera i Ireny Magarewicz.

Całą trójkę, jak mówią, połączyły wspólne zainteresowania i pasja. „Gdy 2017 roku zaczęliśmy uczęszczać na zajęcia plastyczne dla dorosłych w MDK „Szopienice-Giszowiec” ul.Hallera 28 w Katowicach motywowała nas chęć poznania warsztatu i różnych technik malarskich. Od września 2019 roku Nasza trójka przeszła pod „skrzydła” członków Grupy Janowskiej.”

Pan Stefan to źródło spokoju, opanowania i dobrego humoru. Inspirację stanowi dla niego przede wszystkim przyroda, piękne miejsca i zapierające widoki. Obrazy te  przenosi na płótno z precyzją i dbałością o najmniejszy detal. Malarstwo to jego pasja i kiedy pracuje oddaje się jej bez reszty. Zresztą zobaczcie i oceńcie sami. Serdecznie zapraszamy do zwiedzania wirtualnej galerii Stefana Szustera.

Stefan Szuster obraz 8

Stefan Szuster obraz 1