🎉 BENEFIS DYREKTORA MARKA AUGUSTYNIAKA 🎉
Miejski Dom Kultury „Szopienice – Giszowiec” w Katowicach serdecznie zaprasza na wyjątkowy benefis z okazji przejścia na emeryturę Dyrektora Marka Augustyniaka, po ponad 30 latach pełnienia tej funkcji.
📅 21 lutego 2026 r. (sobota)
🕔 godz. 17.00
📍 MDK „Szopienice – Giszowiec”, ul. gen. J. Hallera 28, Katowice
Spotkanie poprowadzi Izolda Czmok-Nowak.
Podczas uroczystości wystąpią:
✨ „Galanda” – Śląskie Stowarzyszenie Miłośników Folkloru
✨ De Silvers
✨ Dariusz Niebudek
✨ Jacek Stęszewski (z zespołu Koniec Świata)
✨ Grzegorz Poloczek
🎟 Wstęp wolny – obowiązują imienne zaproszenia lub bezpłatne wejściówki do pobrania w MDK.
To będzie wieczór pełen wzruszeń, muzyki, humoru i wspomnień — doskonała okazja do powrotu do chwil z pracy i nie tylko, do przywołania historii, które przez lata budowały to miejsce i ludzi z nim związanych. Raz jeszcze wspólnie przypomnimy sobie te momenty, które warto zachować w pamięci.
Serdecznie zapraszamy! 💙

