oddział główny: ul. Hallera 28

Bajtle malują- wystawa w Galerii Antrakt
26 kwietnia 2021
Główna Kluby i sekcje ul. Hallera 28 Dla dzieci Bajtle malują- wystawa w Galerii Antrakt

„Bajtle malują” – wspominamy tu co zmalowały dzieci w roku 2020  podczas akcji Lato w mieście –  wystawa znajduje się w Galerii Antrakt w MDK-u przy ulicy Hallera 28. Podczas zajęć plastycznych pomocy oraz fachowych wskazówek artystycznych udzielali nam Antoni Długi oraz Sabina Pasoń z Grupy Janowskiej. Wystawa będzie dostępna do połowy maja, tak więc każdy kto odwiedza bibliotekę przy ul. Hallera 28 może skorzystać z Naszego zaproszenia 🙂 Do zobaczenia .