Filia nr 2 : Plac pod Lipami 1

Akcja Zima w mieście on-line z Filii nr 2 MDK w Giszowcu
4 stycznia 2021
Główna Kluby i sekcje Plac pod Lipami 1 Akcja Zima w mieście on-line z Filii nr 2 MDK w Giszowcu

Witamy wszystkich wirtualnie!

Od dnia dzisiejszego do 15.01. zapraszamy na Akcję Zima w mieście z naszym Domem Kultury w formie on-line.

W tym czasie, zawsze w poniedziałki, środy i piątki, znajdziecie u nas różne ciekawe propozycje zadań, warsztatów, informacji, konkursów na kreatywne spędzenie, w tym roku wyjątkowych w swojej formie, ferii zimowych.

Prosimy zaglądajcie w zakładkę filii nr 2! Śledźcie również naszą stronę facebookową (Miejski Dom Kultury „Szopienice-Giszowiec”)!

Zapraszamy i ściskamy Was mocno!

Dziś proponujemy Wam warsztat tworzenia TAUMATROPU! :)
Taumatrop jest jedną z pierwszych zabawek optycznych, naprawdę nie jest trudno go wykonać, a zabawa przednia :)

Do zrobienia taumatropu potrzebne będą: tektura, nożyczki, ołówek, pisak, gumki lub sznurek i kubek. Do dzieła i bawcie się dobrze!

Jak go zrobić, zerknijcie pod ten link: