oddział główny: ul. Hallera 28

13. Konkurs Kolęd dla Przedszkolaków „Bóg się rodzi…”
18 stycznia 2018
Główna Kluby i sekcje ul. Hallera 28 13. Konkurs Kolęd dla Przedszkolaków „Bóg się rodzi…”

Konkurs Kolęd 2018 - plakat 2 - Kopia

Miejski Dom Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach zaprasza serdecznie na 13 edycję Konkursu Kolęd dla Przedszkolaków „Bóg się rodzi” – 18 stycznia 2018 roku o godz.09:30.

Celem konkursu jest popularyzacja śpiewania polskich kolęd, umożliwienie dzieciom zaprezentowania uzdolnień wokalnych oraz przybliżenie tradycyjnej muzyki polskiej. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci do lat 6. Do konkursu zgłasza się tylko solistów – maksymalnie 6 dzieci. Każde dziecko do konkursu przygotowuje jedną dowolnie wybraną polską kolędę lub pastorałkę. Jury powołane przez organizatora oceniać będzie walory głosowe uczestników, muzykalność, interpretację, kulturę żywego słowa i ogólny wyraz artystyczny.

Koordynator Konkursu: Justyna Bula
tel. 32/256 84 53; e-mail: plastyk@mdk.katowice.pl

Karty uczestnictwa, oświadczenia należy wysyłać pocztą albo na e-maila do 15.01.2018 r.

Konkurs Kolęd 2018 – Karta zgłoszenia
Konkurs Kolęd 2018 – Regulamin  Oświadczenie – XIII Konkurs Kolęd

Konkurs odbędzie się w MDK przy ul. Gen. J. Hallera 28.

ZAPRASZAMY, również jako publiczność !!!!