Wybierz filię:
Plac Pod Lipami 1; 3-3a ul. Obr. Westerplatte 10 ul. Gen. J. Hallera 28
Ewa Kopczyńska slider długi
cover Facebook
Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia SCRABBLE
tańce miejskie
slajder koniec karnawału
Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia SCRABBLE (1)

Kontakt

Miejski Dom Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach ul. Gen. J. Hallera 28; 40-321 Katowice
organizacja imprez, plastyk, merytoryka – tel. 32 256-84-53 
kadry, księgowość, zamówienia publiczne – tel. 32 256-12-25
ING BANK ŚLĄSKI 45 1050 1214 1000 0007 0001 4251
NIP: 634-025-40-91, REGON: 271153736
Dyrektor dyrektor@mdk.katowice.pl
Księgowość mdk@ppsi.pl
RODO iod@mdk.katowice.pl
Kadry kadry14@mdk.katowice.pl
Sekretariat sekretariat@mdk.katowice.pl
Wynajem sekretariat@mdk.katowice.pl
Organizacja imprez organizacja.imprez@mdk.katowice.pl
Plastyk plastyk@mdk.katowice.pl
Akustyk akustyk@mdk.katowice.pl


Filia nr 1
ul. Obrońców Westerplatte 10 Katowice tel. 32 256-99-77
Kierownik Filii nr 1  kierownik.szopienice@mdk.katowice.pl
Sekretariat Filii nr 1  sekretariat.szopienice@mdk.katowice.pl
Organizator imprez Filii nr 1 imprezy.szopienice@mdk.katowice.pl
Plastyk Filii nr 1 plastyk.szopienice@mdk.katowice.pl

Filia nr 2 Plac pod Lipami 1, 3-3a Katowice-Giszowiec tel. 32 206-46-42
Kierownik Filii nr 2 kierownik.giszowiec@mdk.katowice.pl
Sekretariat Filii nr 2 sekretariat.giszowiec@mdk.katowice.pl
Organizacja imprez Filii nr 2 wydarzenia.giszowiec@mdk.katowice.pl
Akustyk Filii nr 2 akustyk.giszowiec@mdk.katowice.pl
Plastyk Filii nr 2 plastyk.giszowiec@mdk.katowice.pl

Newsletter:
NAJNOWSZY PROGRAM W FORMACIE PDF POBIERZ
mdk DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI ZASADY BEZPIECZEŃSTWA COVID-19 SZOPKI 2018-2019 - plakat A2 OST na krzywe