Wybierz filię:
Plac Pod Lipami 1; 3-3a ul. Obr. Westerplatte 10 ul. Gen. J. Hallera 28
slajder industriada
Ogniwo m
slajder dzień dziecka 2017
slajder bajtle
SLIDER - Konfrontacje 2017 ost. copy
slajder wykład

Kontakt

Miejski Dom Kultury „Szopienice-Giszowiec” ul. Gen. J. Hallera 28 Katowice
tel. 32 256-84-53 tel. 32 256-12-25 fax. 32 352-72-50 ING BANK ŚLĄSKI45 1050 1214 1000 0007 0001 4251
NIP: 634-025-40-91, REGON: 271153736
Dyrektor dyrektor@mdk.katowice.pl
Księgowość mdk@ppsi.pl
Kadry kadry14@mdk.katowice.pl
Sekretariat sekretariat@mdk.katowice.pl
Wynajem wynajem@mdk.katowice.pl
Organizacja imprez organizacja.imprez@mdk.katowice.pl
Plastyk plastyk@mdk.katowice.pl
Akustyk akustyk@mdk.katowice.pl


Filia nr 1
ul. Obrońców Westerplatte 10 Katowice tel. 32 256-99-77
Kierownik Filii nr 1  kierownik.szopienice@mdk.katowice.pl
Sekretariat Filii nr 1  sekretariat.szopienice@mdk.katowice.pl
Plastyk Filii nr 1 plastyk.szopienice@mdk.katowice.pl

Filia nr 2 Plac pod Lipami 1, 3-3a Katowice-Giszowiec tel. 32 206-46-42
Kierownik Filii nr 2 kierownik.giszowiec@mdk.katowice.pl
Sekretariat Filii nr 2 sekretariat.giszowiec@mdk.katowice.pl
Organizacja imprez Filii nr 2 wydarzenia.giszowiec@mdk.katowice.pl
Akustyk Filii nr 2 akustyk.giszowiec@mdk.katowice.pl
Plastyk Filii nr 2 plastyk.giszowiec@mdk.katowice.pl

Newsletter:
NAJNOWSZY PROGRAM W FORMACIE PDF POBIERZ
giszowiec-info-225x95 z12175791Q,Propozycja-nowego-hasla-i-logo-Katowic szopienice-org-225x95 PDM_logo