Wybierz filię:
Plac Pod Lipami 1; 3-3a ul. Obr. Westerplatte 10 ul. Gen. J. Hallera 28
slajder hp hop
slajder z podróznikiem
slajder przystanek 1
slajder być kobietą
SLIDER - Babski Comber 2017 copy
slajder papierowe mysli

Kontakt

Miejski Dom Kultury „Szopienice-Giszowiec” ul. Gen. J. Hallera 28 Katowice
tel. 32 256-84-53 tel. 32 256-12-25 fax. 32 352-72-50 ING BANK ŚLĄSKI45 1050 1214 1000 0007 0001 4251
NIP: 634-025-40-91, REGON: 271153736<a
Księgowość mdk@ppsi.pl
Kadry kadry@mdk.katowice.pl
Bilety bilety@mdk.katowice.pl
Justyna Bula instruktor1@mdk.katowice.pl
Monika Filipiak-Nadolny instruktor2@mdk.katowice.pl
Realizator dźwięku i oświetlenia akustyk@mdk.katowice.pl
Sekretariat sekretariat@mdk.katowice.pl


Filia nr 1
ul. Obrońców Westerplatte 10 Katowice tel. 32 256-99-77
Karolina Kulak kierownik.filia1@mdk.katowice.pl
Monika Stokfisz  sekretariat.filia1@mdk.katowice.pl
Andrzej Goryczka plastyk.filia1@mdk.katowice.pl

Filia nr 2 Plac pod Lipami 1, 3-3a Katowice-Giszowiec tel. 32 206-46-42
Dyrektor dyrektor.giszowiec@mdk.katowice.pl
Sekretariat sekretariat.giszowiec@mdk.katowice.pl
Plastyk plastyk.giszowiec@mdk.katowice.pl
Instruktor instruktor.giszowiec@mdk.katowice.pl
Galeria „Gawlikówka”
gawlikowka.giszowiec@mdk.katowice.pl
Newsletter:
NAJNOWSZY PROGRAM W FORMACIE PDF POBIERZ
giszowiec-info-225x95 z12175791Q,Propozycja-nowego-hasla-i-logo-Katowic szopienice-org-225x95 PDM_logo