slajder jarmark
plakat kwadat ul. Gen. J. Hallera 28

„ZAWIESZONE” – PREMIERA SPEKTAKLU GRUPY TEATRALNEJ TEORIA SZAROŚCI

20.11.2016

Miejski Dom Kultury „Szopienice – Giszowiec” zaprasza na premierę spektaklu pt. „ZAWIESZONE” grupy teatralnej Teoria Szarości, która odbędzie się 20 listopada 2016 o godz. 18.00 w budynku MDK przy ul. Gen. J. Hallera 28.

„Zawieszone” to autorski spektakl grupy. Występują w nim Aleksandra Chruściel, Katarzyna Będzieszak oraz Monika Malucha. Dla dziewczyn jest to sceniczny debiut, nad całością czuwa Bauer – wymyślił tekst, który potem wspólnymi siłami wyewoluował oraz próbuje ujarzmić energię bijącą od dziewczyn.
„Zawieszone” to krótka i prosta historia dwóch sióstr, które wybrały zupełnie odmienną drogę życiową, a po latach zupełnym przypadkiem spotykają się w windzie na dworcu PKP.
Windzie, która ulega awarii.
Skłócone dotąd siostry muszą przeżyć w swoim towarzystwie na bardzo niewielkiej przestrzeni. Towarzyszy im, pomaga, jest swoistym obserwatorem i rozjemcą trzecia postać – Anna, technik napraw windowych, która próbuje przywrócić windę do działania, a siostry siebie do… no właśnie.
Co z tej konfrontacji wyniknie?

Przed spektaklem zaprezentowana zostanie etiuda „Marzenie” oraz film „Między Nami” grupy BAUER Entertainment.

ZAPRASZAMY!!!

SLIDER - ŚKUP_edited-3 giszowiec-info-225x95 z12175791Q,Propozycja-nowego-hasla-i-logo-Katowic szopienice-org-225x95