Wybierz filię:
Plac Pod Lipami 1; 3-3a ul. Obr. Westerplatte 10 ul. Gen. J. Hallera 28
slajder 2017
SLIDER - Nikiszowickie Lato 2017  - Osiecka copy
SLIDER - Dyskoteka 2017
SLIDER - Lato w mieście 2017_edited-1
slajder akcja lato 2017
Plac Pod Lipami 1; 3-3a

Zajęcia taneczne dla dzieci

06.09.2013

Ruszyły nabory do dziecięcych i młodzieżowych grup tanecznych na sezon 2016/2017.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych sekcji.

 

 

RYTMIKA Z ELEM. TAŃCA NOWOCZESNEGO /dzieci 3-4 latka/

Zajęcia dla najmłodszych, mają na celu wprowadzenie dziecka w świat tańca i muzyki. Przygotowują do pracy w grupie, uczą koordynacji ruchowej i przestrzennej. Na zajęciach dzieci poznają świat tańca w najbardziej dla nich naturalny sposób, czyli poprzez zabawę.

 

BALECIK, GRUPA „TUTUSZKI” /dzieci 4-6 lat/

Dzieci poznają na zajęciach podstawy tańca klasycznego i współczesnego. Zajęcia pomagają rozbudzić w dzieciach kreatywność i wyobraźnię. Pozycje i ćwiczenia kształtujące postawę i piękną sylwetkę są wplecione w zabawy ruchowe tak, by ich nauka była przyjemnością. Proste kroczki taneczne i sekwencje choreograficzne kształtują pamięć ruchową i przestrzenną.

 

ZESPÓŁ „ISKIERKI” /dzieci 5-6 lat/

Zajęcia doskonalą koordynację ruchową, uczą pracy w grupie a także umuzykalniają przyszłych tancerzy. Pierwsze choreografie ćwiczą pamięć ruchową a pokazy i występy pomagają „oswoić” tremę. Dzieci poznają podstawy różnych styli tak, by w przyszłości móc wybrać jeden z nich i dołączyć do odpowiedniej grupy. Najmłodszy zespół taneczny, który ma za zadanie przygotować maluchy do dalszej ścieżki rozwoju w naszych starszych zespołach tanecznych (do wyboru na kolejnym etapie jazz lub hip-hop).

 

ZESPÓŁ „ENDO TEAM” /dzieci 7-11/ hip-hop

Jest to komplikacja wielu stylów street’owych charakteryzująca się dynamiką i różnorodnością. Zajęcia pozwalają dzieciom aktywnie spędzać czas, doskonale wpływają na rozwój psychiczny i fizyczny dziecka i rozwijają koordynację ruchową. Podczas nauki podstawowych kroków i sekwencji choreograficznych dzieci poprawiają swoją pamięć motoryczną a przede wszystkim świetnie się bawią!

 

ZESPÓŁ „MAŁA IMPRESJA” /dzieci 7-11/ taniec współczesny/jazz

Na zajęciach uczestnicy poznają podstawy tańca klasycznego, współczesnego i jazz’u. Nie ominie ich tez porządna dawka stretchingu. Zespół co sezon pracuje na choreografią, która jest następnie prezentowana na konkursach i pokazach.

 

ZESPÓŁ „IMPRESJA” /12+/ taniec współczesny, jazz

Podstawy klasyki, taniec współczesny, jazz. Grupa prócz poznawania techniki tańca doskonali też choreografię, która prezentowana jest następnie na konkursach i pokazach. Zespół zajmuje się też teatrem tańca czego efekty można oglądać końcem sezonu na dużej scenie.


ENDO CREW /12-15 lat/ hip-hop

Nasza nowa propozycja- ZAPRASZAMY MŁODZIEŻ DO DOŁĄCZENIA DO TWORZĄCEGO SIĘ ZESPOŁU.

Na zajęciach grupa doskonalić się będzie w stylu HIP-HOP. Hip-Hop to niezwykle dynamiczny i energiczny taniec, łączący i asymilujący techniki takie jak locking, popping, funk, house i inne. Choreografie łączą podstawowe kroki w dynamiczną i energiczną całość.

 

 

Zapisy:

516-241-820, 32 206-46-42

 

Więcej informacji:

516-241-820, 795-921-673

Newsletter:
NAJNOWSZY PROGRAM W FORMACIE PDF POBIERZ
giszowiec-info-225x95 z12175791Q,Propozycja-nowego-hasla-i-logo-Katowic szopienice-org-225x95 PDM_logo