Wybierz filię:
Plac Pod Lipami 1; 3-3a ul. Obr. Westerplatte 10 ul. Gen. J. Hallera 28
slider_warkocz
slajder andrzej goryczka strona
slider_swieto_giszowcaa1
slajder strona adrianna n 2019
slajder123
SLIDER - Sierpniowy zawrót głowy2_edited-1
Plac Pod Lipami 1; 3-3a

Zajęcia taneczne dla dzieci

06.09.2013

 

Ruszyły nabory do dziecięcych i młodzieżowych grup tanecznych na sezon 2017/2018.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych sekcji.

ZAJĘCIA TANECZNE DLA DZIECI /dzieci 3-4 latka/

 

Zajęcia dla najmłodszych, mają na celu wprowadzenie dziecka w świat tańca i muzyki. Przygotowują do pracy w grupie, uczą koordynacji ruchowej i przestrzennej. Na zajęciach dzieci poznają świat tańca w najbardziej dla nich naturalny sposób, czyli poprzez zabawę.

 

BALECIK, GRUPA „TUTUSZKI” /dzieci 4-6 lat/

 

Dzieci poznają na zajęciach podstawy tańca klasycznego i współczesnego. Zajęcia pomagają rozbudzić w dzieciach kreatywność i wyobraźnię. Pozycje i ćwiczenia kształtujące postawę i piękną sylwetkę są wplecione w zabawy ruchowe tak, by ich nauka była przyjemnością. Proste kroczki taneczne i sekwencje choreograficzne kształtują pamięć ruchową i przestrzenną.

 

TANIEC NOWOCZESNY /dzieci 5-6 lat/ zespoły „ISKIERKI” I „CHOCHLIKI”

 

Zajęcia doskonalą koordynację ruchową, uczą pracy w grupie a także umuzykalniają przyszłych tancerzy. Pierwsze choreografie ćwiczą pamięć ruchową a pokazy i występy pomagają „oswoić” tremę. Dzieci poznają podstawy różnych stylów tak, by w przyszłości móc wybrać jeden z nich i dołączyć do odpowiedniej grupy. Najmłodszy zespół taneczny, który ma za zadanie przygotować maluchy do dalszej ścieżki rozwoju w naszych starszych zespołach tanecznych (do wyboru na kolejnym etapie modern jazz lub hip-hop).

HIP-HOP /dzieci 7-11 zespół ENDO TEAM/ 
/młodzież 12-15 zespół ENDO CREW/

 

Jest to kompilacja wielu stylów street’owych charakteryzująca się dynamiką i różnorodnością. Zajęcia pozwalają dzieciom i młodzieży aktywnie spędzać czas, doskonale wpływają na rozwój psychiczny i fizyczny, rozwijają koordynację ruchową. Podczas nauki podstawowych kroków a także bardziej skomplikowanych sekwencji choreograficznych uczestnicy poprawiają swoją pamięć motoryczną a przede wszystkim świetnie się bawią!

MODERN JAZZ /dzieci 7-11 zespół MAŁA IMPRESJA/ 

/młodzież 12-15 zespół VIVERE/

 

Mieszanka tańca współczesnego i jazzu, oparta na klasyce jednak łamiąca jego sztywne konwencje. Styl oparty na przeciwnościach, w którym najważniejsze są emocje i to, co mamy do przekazania za pomocą tańca. Modern jazz cechuje dynamika i precyzja ruchu, dużą rolę odgrywa izolacja, kontrola i koordynacja poszczególnych części ciała.

 

TEATR TAŃCA IMPRESJA /15+/

 

Idąc za słowami Jacka Łumińskiego: „komunikujemy swoim ciałem i ruchem, czasem dodając jakąś ekspresję dźwiękową, nawet – słowo to, co wyraża aktor za pomocą słowa”.

 

Zapraszamy do grupy wszystkich, którzy chcą „czegoś więcej” od tańca. Na bazie tańca współczesnego, modern jazzu, improwizacji ruchowej tworzymy spektakle, którymi opowiadamy o problemach nas nurtujących.

 

Zapraszamy do swojego świata tańca, który ma w sobie wiele treści.

 

 

Zapisy:

tel. 731 331 200, https://web.facebook.com/endorfina.studioruchu/

 

Więcej informacji:

tel. 731 331 200, https://web.facebook.com/endorfina.studioruchu/

 

Newsletter:
NAJNOWSZY PROGRAM W FORMACIE PDF POBIERZ
SZOPKI 2018-2019 - plakat A2 OST na krzywe SENIORZY 2018-2019 - plakat nr 1 SLIDER - Termomodernizacja 2018 RODO