slajder Giszowioki
spotkanie biały kruk 2 ul. Obr. Westerplatte 10

Występ grupy satyrycznej BIAŁY KRUK

09.05.2014

Filia nr 1 Miejskiego Domu Kultury „Szopienice Giszowiec” w Katowicach zaprasza 09 maja 2014 r. o godz. 17.30

na kolejną odsłonę grupy satyrycznej BIAŁY KRUK z Katowic.

Kabaret „Biały Kruk” został założony przez aktorkę grupy teatralnej „Atelier” z  Ogniska Pracy Pozaszkolnej nr. 4 w Zabrzu Barbarę Moskwę i byłego lidera i założyciela kabaretu „Socratiron” z Katowic Tomasza Sporynia. Swoją twórczością kabaret nawiązuje do lat międzywojennych i kawiarnianych kabaretów literackich, a formą przewodnią jest poezja satyryczna, ale również cała paleta różnorakich skeczy, monologów i piosenek. Grupę Biały Kruk wspiera aranżacja muzyczna Mirosława Kiełpina. Tym razem kabaret przedstawi program zatytułowany „O alkoholu przy alkoholu”, a wstęp na występ Białego Kruka jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy.

WSTĘP WOLNY !!!

giszowiec-info-225x95 z12175791Q,Propozycja-nowego-hasla-i-logo-Katowic szopienice-org-225x95 PDM_logo