GRUBASKA- spektakl - SLIDER
socratiron ul. Obr. Westerplatte 10

WIELKA REWIA JULIANA TUWIMA

10.04.2015

Filia nr 1 Miejskiego Domu Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach zaprasza na występ Kabaretu Socratiron pt. ” Wielka Rewia Juliana Tuwima” dnia 10 kwietnia 2015 r. o godz. 18.00 . Występ 13 marca 2015 z powodu choroby artysty został przeniesiony na 10 kwietnia 2015.

Cena biletu: 8 zł

„WIELKA REWIA JULIANA TUWIMA” Kabaretu SOCRATIRON – miała swoją premierę 22 Stycznia w Klubie Prokultura w Katowicach. Jest to program całkowicie literacko-artystyczny, z tekstami Juliana Tuwima oraz autorskimi Kabaretu Socratiron. W programie oprócz skeczy, monologów i poezji, są piosenki oraz szmoncesy, a także nawet tańce.

Kabaret SOCRATIRON – Kabaret literacko-artystyczny z Katowic, nazwa pochodzi od ironii sokratycznej. Kabaret ma swój styl wzorowany na największych, czyli Kabarecie Starszych Panów, Kabarecie Dudek czy Teatrze Qui Pro Quo. Największym sukcesem kabaretu jest zajęcie Pierwszego Miejsca na Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Kabaretowej OSPA w Ostrołęce w 2012 roku, II Miejsca na Przeglądzie Kabaretowym KLAMKA w Krakowie w 2013 roku oraz II Miejsca na Przeglądzie Kabaretowym TESKO w Turku w 2012 roku.

Zapraszamy !!!

SLIDER - Termomodernizacja 2018 RODO SLIDER - ŚKUP_edited-3 giszowiec-info-225x95