slider_warsztaty1
W PRACOWINI PANA GAWLIKA - ON LINE!
slajder rękodzieło on-line
W ślonski kuchni! (1)
z kulturą slajder 1
slajder śląsk do wysyłki
plakat katowice - Kopia ul. Gen. J. Hallera 28

Wernisaż wystawy „Sercem malowane” Roberta Żurmana – WERNISAŻ ODWOŁANY

11.05.2019

plakat katowice - KopiaMiejski Dom Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach (dzielnica Burowiec) zaprasza na wernisaż wystawy Roberta Żurmana w ramach Salonu Malarstwa i Muzyki. Wernisaż wystawy „Sercem malowane” odbędzie się 11 maja 2019 roku (sobota) o godz.17:00 w Galerii „Antrakt”.

Wernisaż połączony będzie z koncertem w wykonaniu:
Sabiny Olbrich – sopran, solistki Opery w Bytomiu
Katarzyny Rzeszutek – fortepian
Alicji Kotyl – prowadząca

UWAGA!!!
WERNISAŻ WYSTAWY ZOSTAŁ ODWOŁANY !!!!!

ZAPRASZAMY!!!

W celu realizacji obowiązków wynikających z ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanym, dalej „RODO”, informujemy, że: Administratorem danych osobowych osób uczestniczących w wydarzeniach artystycznych jest Miejski Dom Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach, ul. Gen. Hallera 28, 40-321 Katowice.

SZOPKI 2018-2019 - plakat A2 OST na krzywe SENIORZY 2018-2019 - plakat nr 1 SLIDER - Termomodernizacja 2018 RODO