SLIDER - Spektakl AST Bytom_edited-2jpg
SLIDER -  DZIEN KOBIET - Stefania Dyduch
2 SLIDER - GRUBASKA
Grzegorz Chudy - wernisaz na WWWW - Kopia Plac Pod Lipami 1; 3-3a

Wernisaż wystawy akwarel Grzegorza Chudego „Zillmannowie do kwadratu”

20.03.2019

Grzegorz Chudy - wernisaz na WWWW - KopiaFilia nr 2 Miejskiego Domu Kultury w Giszowcu (Plac Pod Lipami 1) zaprasza na wernisaż wystawy akwarel Grzegorza Chudego „Zillmannowie do kwadratu”.
Wernisaż odbędzie się 20 marca o godz. 18.00 w głównym holu MDK. Wystawa potrwa do 17 kwietnia i przygotowana została w ramach obchodów 100-lecia rocznicy wybuchu I Powstania Śląskiego.

Grzegorz Chudy
Mieszkaniec Nikiszowca, nauczyciel języka polskiego i gwary śląskiej ale przede wszystkim malarz- akwarelista, który w swoich pracach podkreśla miłość do Śląska. Akwarele są dla niego czymś więcej niż hobby- to rodzaj pozytywnego uzależnienia, z którego nie chce się wyleczyć. Prace Chudego najczęściej przedstawiają bliskie mu miejsca związane ze Śląskiem a dodatkowym, wyróżniającym elementem jest czerwony balonik, który zawsze pojawia się na papierze.

ZAPRASZAMY!!!

SLIDER - Termomodernizacja 2018 RODO SLIDER - ŚKUP_edited-3 giszowiec-info-225x95