slajder szopienicki talent 2019
Warsztaty wielkanocne dla seniorów- plakat - Kopia ul. Gen. J. Hallera 28

Warsztaty wielkanocne dla Seniorów na Burowcu

08.04.2019

Warsztaty wielkanocne dla seniorów- plakat - KopiaMiejski Dom Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach przy ul. Gen. J. Hallera 28 zaprasza na bezpłatne warsztaty artystyczne dla Seniorów.

Ale jaja…to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu. Wśród propozycji artystycznych znalazło się m. in. wykonywanie własnoręcznych kartek wielkanocnych, magnesów itd.

Zapisy prowadzimy pod nr tel. 32/256 84 53. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!

ZAPRASZAMY!!!

W celu realizacji obowiązków wynikających z ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanym, dalej „RODO”, informujemy, że: Administratorem danych osobowych osób uczestniczących w wydarzeniach artystycznych jest Miejski Dom Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach, ul. Gen. Hallera 28, 40-321 Katowice.

SLIDER - Termomodernizacja 2018 RODO SLIDER - ŚKUP_edited-3 giszowiec-info-225x95