Wybierz filię:
Plac Pod Lipami 1; 3-3a ul. Obr. Westerplatte 10 ul. Gen. J. Hallera 28
slider_pozegnanie1
slajder K.Stanek 2
slider_animacja
slajder powstania 2020 strona
slajder kutz strona
slider_mech
straczek4a Plac Pod Lipami 1; 3-3a

TRZY KONTYNENTY – KONCERT

10.11.2019

Miejski Dom Kultury w Giszowcu (Plac Pod Lipami 1) zaprasza na koncert międzykontynentalnego zespołu Przemek Strączek & Chiao Hue Quartet.
Kiedy? 10 listopada o godz. 17.00.
Wystąpią:

Przemysław Strączek – gitara
Chiao Hue (Tajwan) – erhu
Maciej Kitajewski – kontrabas
Edilson Sanchez-Moyano (Kolumbia)- instrumenty perkusyjne
Muzyka zespołu to kompozycje lidera Przemysława Strączka, który w ostatnich latach skoncentrował się na połączeniu dalekowschodnich elementów etnicznych w swojej muzyce opartej na improwizacji, elementach jazzu i ethno-jazzu. Projekty takie jak Przemek Strączek & Asian Strings Collective czy East Meets East Quartet zdobyły uznanie nie tylko w Polsce ale także za granicą czego dowodem było zaproszenie na trasy koncertowe w Azji (Singapur, Malezja Chiny). Zespoły prowadzone przez Przemysław Strączka wystąpiły na festiwalach w Singapurze – Shaw Foundation Stage, 1500 Tons Festival w Shanghaju i CCOM World & Jazz Music Festival w Pekinie. Przemek Strączek/Chiao Hue Quartet to kolejna próba połączenia orientalnej egzotyki z europejskim jazzem, w którym przewodnią rolę melodyczną odgrywa tradycyjny instrument chiński- erhu.
Bilety w cenie 10zł można kupić na portierni MDK. Zapraszamy!

 

Newsletter:
NAJNOWSZY PROGRAM W FORMACIE PDF POBIERZ
ZASADY BEZPIECZEŃSTWA COVID-19 SZOPKI 2018-2019 - plakat A2 OST na krzywe SENIORZY 2018-2019 - plakat nr 1 SLIDER - Termomodernizacja 2018