Wybierz filię:
Plac Pod Lipami 1; 3-3a ul. Obr. Westerplatte 10 ul. Gen. J. Hallera 28
GRUBASKA- spektakl - SLIDER
SLIDER - Zima w mieście 2019 MDK_edited-1
SLIDER - Pawlikowska 2019_edited-1
SLIDER - BIG SILESIAN BAND 2_edited-1
KONCERT KOLED -SLIDER-1
OCHMAN - slider
ul. Gen. J. Hallera 28

SURAIYA – TANECZNY SPEKTAKL ORIENTALNY

19.11.2016

Miejski Dom Kultury „Szopienice – Giszowiec” zaprasza na pokaz tańca grupy SURAIYA, który odbędzie się 19 listopada 2016 o godz. 19.00 w budynku MDK przy ul. Gen. J. Hallera 28.
Bilety wstępu do nabycia przed spektaklem.

ZAPRASZAMY!!!

—————-

SURAIYA to choreografka, instruktorka, tancerka i jurorka rangi międzynarodowej. Najsłynniejsza na świecie polska tancerka orientalna, gwiazda wielu międzynarodowych eventów orientalnych. Regularnie występuje w Polsce i za granicą. Suraiya znajduje się w absolutnej czołówce światowego Belly Dance. Ma ogromne doświadczenie i renomę na arenie polskiej i międzynarodowej – była gościem ponad 90 międzynarodowych eventów orientalnych w ponad 30 krajach. Miała przyjemność uczyć tysiące miłośniczek tańca arabskiego w ponad 15 krajach.
Dyrektor artystyczna i organizatorka największych polskich festiwali: Egyptian Fever Festival oraz Euro Raks International Oriental Dance Congress. Producentka pierwszego w Polsce DVD z instruktażem w zakresie tańca arabskiego.
Z wykształcenia jest magistrem Stosunków Międzynarodowych i Dyplomacji. Certyfikowana w Polsce i USA instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness. Dyplomowana w USA instruktorka Pilates.

Newsletter:
NAJNOWSZY PROGRAM W FORMACIE PDF POBIERZ
SLIDER - Termomodernizacja 2018 RODO SLIDER - ŚKUP_edited-3 giszowiec-info-225x95