Wybierz filię:
Plac Pod Lipami 1; 3-3a ul. Obr. Westerplatte 10 ul. Gen. J. Hallera 28
slider_gawlik2021
slider_jar2021
slajder
slider_miko2
slajder  Peszek
slajder szopki 2
slajder foto 1 strona ul. Obr. Westerplatte 10

Sebastian Szwajczak – fotografia

12.03.2021

Zapraszamy Państwa do naszej wirtualnej galerii fotografii Sebastiana Szwajczaka – fotografa, freelancera. Kilka lat temu mogliśmy oglądać prace fotografa w siedzibie szopienickiego Domu Kultury, dziś dzięki jego uprzejmości udostępniamy prace w szerszej odsłonie on-line.

Sebastian Szwajczak zajmuje się fotografią od 1993 r. Ukończył Studium Fotografii w Katowicach Piotrowicach oraz PWSFTiT w Łodzi na wydziale fotografii. W kręgu jego zainteresowań fotograficznych leży moda rozumiana jako: środek wyrazu, manifestacja osobowości, zjawisko społeczne. Szwajczak fotografuje przede wszystkim ludzi; uprawia: portret, life style, beauty i fotografie inscenizowaną.  Fotograf wiele lat pracował dla agencji reklamowych i prasy, był wykładowcą w szkole fotograficznej Fotoedukacja, obecnie zajmuje się różnymi projektami filmowymi. Jak sam o sobie mówi:

„Lubię poszukiwać nowych obszarów fotografii i nie lubię się powtarzać. Chciałbym spróbować każdego rodzaju, każdego stylu w fotografii. Być może nigdy nie osiągnę doskonałości w żadnej specjalności, ale doświadczenia i dobrej zabawy w poszukiwaniu nikt mi nie odbierze”.

W przedstawionych pracach widzimy zdjęcia fotografii inscenizowanej – wykorzystanej w różnych projektach reklamowych, zapraszamy Państwa do oglądania zdjęć Sebastiana Szwajczaka :

Newsletter:
NAJNOWSZY PROGRAM W FORMACIE PDF POBIERZ
ZASADY BEZPIECZEŃSTWA COVID-19 SZOPKI 2018-2019 - plakat A2 OST na krzywe SENIORZY 2018-2019 - plakat nr 1 SLIDER - Termomodernizacja 2018