Wybierz filię:
Plac Pod Lipami 1; 3-3a ul. Obr. Westerplatte 10 ul. Gen. J. Hallera 28
slajder szopienicki talent 2019
sliderk_sozanska
slider7b
slider_kaszuba
SLIDER - Iwaneczko
SLIDER - Bez barier 2019_edited-1
plakat b - Kopia ul. Obr. Westerplatte 10

„Przy świątecznym stole” z Bernadetą Kowalską w Szopienicach

25.01.2019

plakat b - Kopia25 stycznia 2019 r. o godz. 17.00 zapraszamy na koncert świąteczny zatytułowany „Przy świątecznym stole”. Impreza odbędzie się w filii 1 MDK w Katowicach Szopienicach.
Gwiazdą koncertu będzie jedna z najpopularniejszych wokalistek naszej estrady, a od dłuższego czasu też prowadząca swój autorski program telewizyjny oraz współprowadząca program radiowy – Bernadeta Kowalska.


UWAGA!!!

Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od Artystki oraz Organizatora koncert nie odbędzie się 25 stycznia 2019 r. o godz. 17.00. O nowym terminie wydarzenia poinformujemy Państwa, gdy zostanie on potwierdzony. Zakupione bilety można zwracać w sekretariacie filii 1 MDK „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

 

Artystka często występuje na koncertach i rozmaitych imprezach w naszym regionie. Stale można ją usłyszeć i zobaczyć w śląskich stacjach radiowych oraz telewizyjnych.
W listopadzie obchodziła 10-lecie kariery artystycznej. Bernadeta w swoim repertuarze ma wiele wzruszających i pięknych ballad, których z pewnością nie zabraknie na tym koncercie.

Koncert „Przy świątecznym stole ” – to mieszanka w karnawałowych rytmach oraz wspólne śpiewanie kolęd wraz z publicznością. Reakcja publiczności jest bardzo spontaniczna, piękne utwory, opowiadania o potrawach wigilijnych, poszukiwanie wśród publiczności „Józefa”, to wszystko składa się na niezapomniany, świąteczno-noworoczny koncert w śląskim klimacie.

Bilety dostępne w sekretariacie filii nr 1 w cenie 35 zł.

ZAPRASZAMY !!!

Newsletter:
Informator kwiecień 2019 - Miejski Dom Kultury Szopienice-Giszowiec w Katowicach-1 NAJNOWSZY PROGRAM W FORMACIE PDF POBIERZ
SLIDER - Termomodernizacja 2018 RODO SLIDER - ŚKUP_edited-3 giszowiec-info-225x95