slajder przystanek kwiecień
SLIDER - Bez barier 2017 copy
wystawa filmowa 2017
ul. Gen. J. Hallera 28

PROMOCJA KSIĄŻKI „ALKALICZNY STYL ŻYCIA”

27.05.2015

Już 27 maja Beata Sokołowska, autorka bloga i książki „Alkaliczny styl życia”, spotka się czytelnikami i fanami w Domu Kultury w Katowicach (ul. Gen. J. Hallera 28 Katowice). Spotkanie odbędzie się o godz. 18.00.

Przy okazji wizyty Beaty Sokołowskiej w Katowicach istnieje możliwość wywiadu z autorką.

Beata Sokołowska opowiada o swoich osobistych doświadczeniach i drodze, jaką przeszła, zmieniając styl życia. Uczy, jak ułożyć zdrowy jadłospis, jak zmotywować się do zmian, i zachęca, jak o siebie zadbać. „Alkaliczny styl życia“ to praktyczny przewodnik, który pomoże w podejmowaniu codziennych decyzji i ułatwi realizację postanowień. Na końcu poradnika czytelnicy mogą znaleźć specjalnie przygotowaną listę zdrowych zakupów.

Zapraszamy na spotkanie!!!

giszowiec-info-225x95 z12175791Q,Propozycja-nowego-hasla-i-logo-Katowic szopienice-org-225x95 PDM_logo