ANGIELSKI rgb slider
slider wystawa Andrzej Górnik
slider_smerfy
slider_warsztaty1
W PRACOWINI PANA GAWLIKA - ON LINE!
parnass Plac Pod Lipami 1; 3-3a

PARNAS BRASS BAND – KONCERT KARNAWAŁOWY

16.02.2020

Miejski Dom Kultury w Giszowcu (Plac Pod Lipami 1) zaprasza 16 lutego 2020 o godz. 17.00 na koncert katowickiego zespołu Parnas Brass Band. Bilety na koncert, w cenie 15 zł, można kupić na portierni MDK. Obiecujemy nie będziecie siedzieć, muzyka zespołu porywa z krzeseł!

Parnas Brass Band jest zespołem dętym działającym aktywnie na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju. Ich instrumentalne aranżacje nawiązują do tradycji zespołów nowoorleańskich. Członkowie zespołu to absolwenci Instytutu Jazzu AM w Katowicach, muzycy o dużym doświadczeniu scenicznym. Skład ten brał udział w wielu festiwalach m.in. Pol’andRock Festival (Woodstock), Silesian Jazz Festival, Bielska Zadymka Jazzowa.  Współpracowali m.in. z takimi gwiazdami jak: Zbigniew Wodecki, Krystyna Prońko, Bracia Cugowscy, Big Cyc, Czarno – Czarni, LemON, Jamie Cullum, Jason Moran.

SZOPKI 2018-2019 - plakat A2 OST na krzywe SENIORZY 2018-2019 - plakat nr 1 SLIDER - Termomodernizacja 2018 RODO