slider_czujesz2
slider_dzien_ojca

Maria Masłoń wystawa ceramiki on-line

Ceramika Maria Masłoń

Kiedy zapytałam panią Marię Masłoń o jej przygodę z ceramiką odpowiedziała bardzo szczerze, że ceramika to jej ucieczka od szarości i kłopotów. To radość tworzenia czegoś praktycznego i finezyjnego. To zabawa kolorami i ciągła ciekawość efektów jakie otrzyma po wyjęciu pracy z pieca, a niekiedy rozczarowanie z popękanej pracy. Ceramika to również zgrany zespół, który współtworzy wraz z przyjaciółkami od ponad 7 lat. Marzy o tym aby grupa trwała nadal i podnosiła twórczy poziom prac. Właśnie to daje im radość, siłę i stanowi terapię na kłopoty.

W imieniu pani Marii Masłoń zapraszamy na wystawę :)

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA COVID-19 SZOPKI 2018-2019 - plakat A2 OST na krzywe SENIORZY 2018-2019 - plakat nr 1 SLIDER - Termomodernizacja 2018