Wybierz filię:
Plac Pod Lipami 1; 3-3a ul. Obr. Westerplatte 10 ul. Gen. J. Hallera 28
ni pies slajder
slider_czujesz2
slider_wakacje_warsztaty
slajder szopki 07.2020
slider_akwarele
Kopia Miniaturka, a gra!
koncert karnawałowy BigSilesianBand - Kopia ul. Gen. J. Hallera 28

UWAGA!!! Koncert karnawałowy BIG SILESIAN BAND

03.02.2019

SLIDER - Big Silesian Band 2019_ - Kopiakoncert karnawałowy BigSilesianBand - KopiaMiejski Dom Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach przy ul. Gen. J. Hallera 28 zaprasza na KONCERT KARNAWAŁOWY w wykonaniu orkiestry BIG SILESIAN BAND pod dyr. Joachima Krzyka. Koncert odbędzie się 19 stycznia 2019 roku o godz.18:00.

Big Silesian Band – renomowana, profesjonalna orkiestra rozrywkowa, założona z początkiem 2008 roku z inicjatywy dyrygenta zespołu – Joachima Krzyka,
Orkiestra występuje w 16 osobowym składzie. Posiada opinię jednego z najlepszych big bandów w Polsce. Jest laureatem międzynarodowych nagród muzycznych i finalistą programu „ Mam Talent”. Big Silesian Band regularnie koncertuje na terenie całego kraju. Na stałe współpracuje z plejadą gwiazd polskiej estrady którym podczas koncertów akompaniuje. Są wśród nich tacy artyści jak: Waldemar Malicki, Krzysztof Kiljański, Rudi Schuberth, Krzysztof Respondek, Ania Wyszkoni, Alicja Majewska, Jacek Stachurski. Big Silesian Band posiada w swoim repertuarze posiada ponad 500 aranżacji największych przebojów polskiej i światowej muzyki rozrywkowej, filmowej i tanecznej. Wysokie umiejętności muzyków pozwalają zespołowi na dowolne zmiany repertuaru i indywidualne dostosowanie go do oczekiwań publiczności. Orkiestra z powodzeniem występuje więc zarówno w salach koncertowych jak i podczas imprez plenerowych.

UWAGA!!!!!!

W związku z żałobą narodową w dniu 19 stycznia 2019 r. KONCERT ZOSTAŁ ODWOŁANY! Koncert odbędzie się natomiast 3 lutego br. o godz.18:00! 

Odebrane przez Państwa wejściówki są nadal aktualne!!!

BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI do odbioru już od można odebrać w pokoju nr 49 (I p.) w MDK przy ul. Gen. J. Hallera 28  lub na portierni MDK.

ZAPRASZAMY!!!

Newsletter:
NAJNOWSZY PROGRAM W FORMACIE PDF POBIERZ
ZASADY BEZPIECZEŃSTWA COVID-19 SZOPKI 2018-2019 - plakat A2 OST na krzywe SENIORZY 2018-2019 - plakat nr 1 SLIDER - Termomodernizacja 2018